klimatyzacja, wentylacja, ogrzewanie

wieloletnie doświadczenie

szeroki zakres usług

profesjonalne doradztwo


Serwis i instalacja klimatyzacji Dolnośląskie

Serwis i instalacja klimatyzacji. Czyszczenie klimatyzacji. Montaż klimatyzacji w biurach, firmach, gabinetach i domach.

Oferujemy Państwu kompleksową usługę w zakresie doboru, dostawy, instalacji oraz serwisu urządzeń klimatyzacyjnych:

  • profesjonalny dobór urządzeń klimatyzacyjnych
  • szybki i sprawny montaż
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
  • wykonanie projektu instalacji we wskazanych obiektach
  • doradztwo techniczne w zakresie możliwości stosowania systemów klimatyzacyjnychKlimatyzatory kanałowe, systemy przesyłu powietrza

Specjalizujemy się również w kompleksowym wykonywaniu instalacji klimatyzatorów kanałowych i systemów przesyłu powietrza URSA AIR.
Ogrzewanie nadmuchowe, wentylacja, oczyszczanie powietrza

W naszej ofercie znajdą Państwo również usługę ogrzewanie nadmuchowego nowej generacji firmy Feelco®

Są to nowoczesne systemy ogrzewania zaprojektowane w USA, które zdały egzamin na całym świecie i wielu zadowolonych klientów korzysta z tej technologii.

System ten oferuje komfort ogrzewania powietrzem z dodatkową możliwością montażu klimatyzacji. Wszystko w jednej zintegrowanej instalacji z gwarancją niskich kosztów eksploatacji i komfortu przez cały rok.
Pompy ciepła - instalacja, sprzedaż, serwis

Zapewniamy naszym Klientom kompleksową usługę począwszy od doradztwa technicznego, poprzez dobór pompy ciepła, aż po jej sprzedaż, instalację i późniejszy serwis.

Oferujemy pompy ciepła wyłącznie renomowanych producentów, co w połączeniu z odpowiednio dobranym do potrzeb Klienta modelem i profesjonalnym montażem gwarantuje wieloletnią, niezawodną i ekonomiczną pracę przez wiele lat.

Pompy ciepła to nowoczesne, ekologiczne i ekonomiczne urządzenia grzewcze zamieniające naturalną energię z powietrza w ciepło przeznaczone do ogrzewania domu i podgrzewania wody użytkowej przez cały rok. Nie wymagają uzupełniania paliwa, a proces ich działania jest zautomatyzowany i nie wymaga od użytkownika ciągłej obsługi.

Powietrzne pompy ciepła posiadają także wiele dodatkowych zalet - nie wymagają realizacji odwiertów, przyłącza gazowego, komina, usuwają konieczność magazynowania węgla czy oleju, dzięki czemu urządzenia te są bezpieczne w obsłudze i użytkowaniu. Niewielki rozmiar pomp ciepła oraz możliwość ich dogodnego montażu podnosi także walory estetyczne domu i jego otoczenia.


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 697 574 557

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Dysponujemy blisko 20-letnim doświadczeniem w branży, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu serwisu i montażu klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania na terenie województwa dolnośląskiego.

Specjalizujemy się także w wykonywaniu instalacji klimatyzatorów kanałowych i systemów przesyłu powietrza URSA AIR.

Oferujemy Państwu kompleksową usługę w zakresie doboru, dostawy, instalacji oraz serwisu urządzeń klimatyzacyjnych, grzewczych i wentylacyjnych.

Zapraszamy do kontaktu, nasi pracownicy zawsze chętnie i profesjonalnie pomogą Państwu w doborze rozwiązań dopasowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Współpracujemy z renomowanymi producentami