klimatyzacja, wentylacja, ogrzewanie

wieloletnie doświadczenie

szeroki zakres usług

profesjonalne doradztwo


O firmie

Firma ICE Waldemar Żółkiewski zajmuje się nowoczesnymi systemami klimatyzacji, wentylacji oraz ogrzewania na terenie województwa dolnośląskiego. Posiadamy liczne certyfikaty pozwalające nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Dysponujemy blisko 20-letnim doświadczeniem w branży, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Realizujemy usługi zarówno dla firm, instytucji, jak i osób prywatnych.

W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo niezawodne i ekonomiczne urządzenia renomowanych firm takich jak Mitsubishi, LG, Fujitsu, Kaisai, Samsung czy Feelco.

Zapraszamy do kontaktu, nasi pracownicy zawsze chętnie i profesjonalnie pomogą Państwu w doborze rozwiązań dopasowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań.
Bierzemy udział w programie Rzetelna Firma


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 697 574 557

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Dysponujemy blisko 20-letnim doświadczeniem w branży, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu serwisu i montażu klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania na terenie województwa dolnośląskiego.

Specjalizujemy się także w wykonywaniu instalacji klimatyzatorów kanałowych i systemów przesyłu powietrza URSA AIR.

Oferujemy Państwu kompleksową usługę w zakresie doboru, dostawy, instalacji oraz serwisu urządzeń klimatyzacyjnych, grzewczych i wentylacyjnych.

Zapraszamy do kontaktu, nasi pracownicy zawsze chętnie i profesjonalnie pomogą Państwu w doborze rozwiązań dopasowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Współpracujemy z renomowanymi producentami